Vestuvių skrynelė "Meilės sodas"
Vestuvių skrynelė "Meilės sodas"
Vestuvių skrynelė "Meilės sodas"

Vestuvių skrynelė "Meilės sodas"


Balta skrynelė su žydinčiu meilės sodu ir širdelės formos melsvu debesėliu tolumoje - tai puiki dovana jauniesiems. Medžiai pasvirę vienas į kitą, ieško artumos. Vieną medį nutapiau žydintį baltais žiedais, kitą - su vaisiais. Tai gyvenimo kartu simboliai - žydėti meilėje ir duoti gausius gerumo, šeimos pilnumo vaisius. NAUJOVĖ - skrynelėje išpjovėme  ertmę įmesti vokeliams! Ir sukūriau užrišimą, kad smalsučiai nesidomėtų, kas viduje! Originalu ir jaunųjų rankos laisvos nuo vokelių!


Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai