palaiminimas 2
palaiminimas 2
palaiminimas 2
palaiminimas 2
palaiminimas 2
palaiminimas 2
palaiminimas 2

palaiminimas 2


palaiminimas, peržegnojimas gerai dienai..

Juvelyrinių gaminių priežiūra:


Papuošalus geriausia laikyti specialiose juvelyrinių dirbinių dėžutėse.

Nedėvimi papuošalai praranda savo spalvą ir oksiduojasi. Juos reikia atsargiai nuvalyti minkštu medvilniniu audiniu arba specialiomis sidabrui ir auksui skirtomis blizginimo servetėlėmis. Nenaudokite buitinių valiklių (dantų pasta ar soda), subraižysite paviršių. 

Kenksminga laikyti papuošalus vonios kambaryje, nes drėgmė skatina oksidaciją. Nedėvėkite papuošalų atliekant buities darbus, paplūdimyje, pirtyje, baseine, vonioje ar duše.Chloras,  aliejai, kremai, kvepalai, makiažo priemonės ir plaukų lakas gali neigiamai paveikti juvelyrinių dirbinių paviršių.

Išsiimkite auskarus prieš plaukų dažymą, sušukavimą. Einant miegoti. 


Grandinėles ir vėrinius geriausia laikyti tvarkingai atskiruose maišeliuose. Grandinėlių netampykite.

Džiaugiuosi, kad patinka mano kuriama juvelyrika. Ir ilgai jus džiugins. Visada esu pasiruošusi Jums padėti. Kreipkitės.  Galiu patrumpinti ar pailginti vėrinį, atnaujinti ar sutaisyti  sukurtą papuošalą už sutartą atlygį.


BET:

Vadovaujantis LR Teisės aktu “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės" kokybiški juvelyriniai dirbiniai iš tauriųjų metalų, perlų, brangakmenių negali būti grąžinti gamintojui ((išskyrus dirbtinę bižuteriją). Pagal Lietuvos Prabavimo Rūmų reikalavimus negaliu priimti atgal kokybiško papuošalo arba pakeisti jį kitu.

Nuoširdžiai,

 Inga Juškienė BARDAU 


Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai