Apie mus

5 erdvės - tai penkių autorių meno darbų galerija el. erdvėje. Čia galite apžiūrėti, išsirinkti ir užsakyti jums patikusius kūrinius: papuošalus, interjero aksesuarus, paveikslus, kūrinius ant šilko ir kitus darbus.Taip pat mes siūlome Jums meniškas dovanas įvairioms šventėms: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, mergvakariams. Čia rasite daug skoningų ir meniškų idėjų svarbiems gyvenimo įvykiams!

Likimas kartais būna dosnus, į vieną erdvę suvesdamas bendraminčius. Taip nutiko ir mūsu penketukui. Kartą susitikusios iki šiol dalinamės savo mintimis, kūrybiniu atradimu, džiaugsmais, humoro jausmu, šiluma, palaikymu.

Esame kūrėjos, vaizduojamojo meno ir taikomosios dailės atstovės. Tad neišvengiamai mes  trokštame parodyti savo kūrinius ne tik parodose, bet ir virtualioje erdvėje.

Troškimo dalintis grožiu ir džiaugsmu vedinos, 2007 m. savo erdves apjungėme į bendrą galeriją "5-erdvės" ir darbus eksponuojame nuolat. Peržiūrėkite juos ir susisiekite su mumis. O jei pagaus įkvėpimas atskleisti ir vystyti savo talentus - kreipkitės dėl individualių pamokų.

Nuostabaus įkvėpimo!
Ina, Inga, Jūratė, Lina ir Rasa