Skrynia "Henrietos"
Skrynia "Henrietos"
Skrynia "Henrietos"
Skrynia "Henrietos"
Skrynia "Henrietos"

Skrynia "Henrietos"


Skrynia skirta mažai mergaitei, kuri yra penktas vaikas šeimoje. Tikras džiaugsmas ir meilė užliejo gimusios karalaitės tėvų ir brolių bei sesės širdis. Tad karūna ant skrynios dangčio ir buvo pasirinkta, kaip simbolis šio ypatingo įvykio. Karūnos forma ir dekoras sukurtas remiantis Barboros Radvilaitės istoriniais pavyzdžiais. Karūną ir vardą tapiau aukso spalvos akrilu, papildomi dekoratyviniai elementai taip pat atkartoja Barboros Radvilaitės rūbų raštus. Ši išskirtinė, individuali skrynia mergaitę lydės visą jos gyvenimą, pradedant krikštynų šventės atributika, papildant Pirmos Komunijos sakramentalijomis bei kitomis ypatingomis atminimo dovanomis. Pakabėlė su vaiko vardu ir karūnėle skirta krikšto rūbeliams.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai