Vestuvių skrynelė Gyvybės medis
Vestuvių skrynelė Gyvybės medis
Vestuvių skrynelė Gyvybės medis

Vestuvių skrynelė Gyvybės medis


Ši skrynelė su simboliniu Gyvybės medžiu-puikiausia dovana tiek vestuvių proga, tiek krikštynų proga. Puikiausiai tiks ir kitai ypatingai šventei. Gyvybės medis simbolizuoja amžiną gyvenimą, vaisingumą, harmoniją šeimoje ir aplinkoje. Medį saugantys paukščiai- tai Dangaus pasiuntiniai, sargybiniai. Jų puošnios plunksnos primena rojaus paukščius. Darnią pasaulio tvarką palaiko dangaus šviesuliai saulė ir mėnulis. Skrynelės fonas švelnios gelsvos spalvos, visam darbui parinkau šiltas spalvas- gelsvą, rusvą, žalsvą. Medžio centre-susipynė du gražūs balti žiedai-amžino žydėjimo simboliai. Dėžutei sukūriau surišimą iš natūralių šiaudų spalvos rafijos. Viduje-graži, puošni lietuviška saulutė.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai