Vestuvių skrynelė Meilės sodas
Vestuvių skrynelė Meilės sodas
Vestuvių skrynelė Meilės sodas

Vestuvių skrynelė Meilės sodas


Ši gelsva skrynelė su spalvingu ir nuotaikingu meilės sodu - puiki dovana ne tik vestuvių proga. Ji puikiai tiks ir krikštynoms ir mergvakariui ir bet kuriai kitai ypatingai šventei. Du vešlūs žaliuojantys medžiai su linksmais spalvingais paukšteliais jų šakose. Abu medžiai skirtingi: vienas žydi, kitas veda gražius raudonus vaisius. Tai meilės, džiaugsmo ir ramybės sodas, į kurį užsukus nesinori iš jo išeiti. Tarp medžių žydinčios smulkios kuklios pievų gėlės šnabžda apie laimę ir džiaugsmą. Apvalūs gėlių vainikai puošia skrynelės vidų ir priekį. Šonus papuošiau aukso spalvos reljefinėmis linijomis. Tai puiki, meniška, ypatinga interjero puošmena!

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai