Skrynelė "Kilk aukštyn"
Skrynelė "Kilk aukštyn"
Skrynelė "Kilk aukštyn"
Skrynelė "Kilk aukštyn"

Skrynelė "Kilk aukštyn"


Gelsvos ir rudos spalvos medžio skrynelė su grakščiai kylančiu paukščiu aukštyn. Platūs sparnai neša bažnytėlę ir besiganančias aveles aukštyn. Tai svajonių ir siekimų bei palaiminimų simboliai.Dekoratyviniai vynuogių lapeliai apjuosia piešinį. Viduje gotikiniu šriftu užrašyta psalmė kalba apie Dievo globojamus žmones. Centre baltas avinėlis ir aukso taurė. Šonai dekoruoti aukso spalvos kontūru.Dugnas paminkštintas ir išklotas puošniu aksominiu audiniu, puoštu aukso spalvos virvelėmis, koloritu derantis prie visumos. Tai išskirtinė, prabangi skrynelė, sukurta ypatingam bažnyčios tarnui, naujai paskirtam vyskupui.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai