Krikštynų skrynelė "Aro"
Krikštynų skrynelė "Aro"
Krikštynų skrynelė "Aro"

Krikštynų skrynelė "Aro"


Baltos spalvos vardinė krikštynų skrynelė. Kadangi berniuko vardas reiškia paukštį erelį, tad ir kūriau skrynelę su šiuo didingu, stipriu paukščiu. Vardo raidės ir paukščio sparnų platus mostas priderinti vieni prie kitų tiek koloritu, tiek linijos plastika. Marga plunksna, krentanti į žydinčią pievą su margaspalvėmis gėlėmis ir pabirusiomis uogytėmis sukuria darnaus pasaulio nuotaiką. Viduje užrašiau palinkėjimus šia ypatinga proga. Tai meniška ir vertinga dovana vaikui, lydėsianti jį visą gyvenimą.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai