Skrynelė "Ūlos vaikystės"
Skrynelė "Ūlos vaikystės"
Skrynelė "Ūlos vaikystės"
Skrynelė "Ūlos vaikystės"

Skrynelė "Ūlos vaikystės"


Baltos spalvos vardinė skrynelė, sukurta mergaitei, mylinčiai jūrą. Romantiška, svajinga ir puošni skrynelė su bangų purslais, spalvingomis kriauklytėmis ir plunksnelėmis. Ta pačia plunksnele mergaitė skrynelės viduje jau rašo pirmąsias raideles. Nuoširdus tėvų palinkėjimas, puošniai užrašytas mergaitės vardas skrynelei suteikia išskirtinę meninę vertę. Tai brangi dovana, kuri lydės mergaitę visą jos gyvenimą.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai