Tapytas šilkas ""Mintys"
Tapytas šilkas ""Mintys"
Tapytas šilkas ""Mintys"

Tapytas šilkas ""Mintys"


Tamsios mintys, niūrios vizijos, tuščios svajonės, lyg juodos kuosos skraido aplink moterį, vilkinčią ilgu purpuriniu rūbu. Įskridusios į vidinį pasaulį jos norėtų ten susisukti lizdus. Tačiau stipri vidinė tikėjimo šviesa neleidžia juodiems paukščiams ten apsigyventi. Ir išskrenda į miestą, į pasaulį perkeistos šviesios, viltingos mintys, lyg balti paukščiai. Šie padangių sparnuočiai džiugiai įsikuria šviesiuose žaliuojančiuose ir žydinčiuose dangaus soduose. Kompoziciją papildžiau žodžiais iš pranašo Izaijo knygos. Ekspresyvus moters judesys, nuo vėjo banguojančios plaukų sruogų linijos, tamsios nakties fragmentai ir šviesos užlietas dangus kalba apie nuolatinę vidinę kovą ir viltingą pergalę. Jaukus miestelis prie jūros su gražiu bažnyčios bokštu, juodos ir baltos paukščių plunksnos kuria tikrovę, kurioje esame aš ir tu.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai