Tapytas šilkas "Išsilaisvinimas.Žvilgsnis į Lozoriaus kapą"
Tapytas šilkas "Išsilaisvinimas.Žvilgsnis į Lozoriaus kapą"
Tapytas šilkas "Išsilaisvinimas.Žvilgsnis į Lozoriaus kapą"

Tapytas šilkas "Išsilaisvinimas.Žvilgsnis į Lozoriaus kapą"


Moteris, vilkinti ilgą purpurinę suknią žvelgia į tuščią Lozoriaus kapą. Šis juodas uolos urvas nušviestas saulės spindulių. Ir išlaisvinto iš įkapių Lozoriaus aprišalai, lyg pilkas rūkas tirpsta saulės nutviesktame danguje, pro išsirišantį mazgą skverbiasi gyvybinga, ryški šviesa. Juodos uolos urvas simbolizuoja žmogaus baimę, neviltį, nepasitikėjimą ir liūdesį. Gyvas ir aktyvus saulės spindulys, sutrupinęs šią nevilties skylę, tai meilės ir vilties kupina pagalba, kurią suteikti gali mylintis žmogus. Ir sklendžia viršum šios džiugios išsivadavimo dienos, viršum suardytų nereikalingų suvaržymų ir susiraišiojimų gervė, kaip laisvės, drąsos, vilties, tikėjimo simbolis.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai