Šilko batika "Žvilgsnis į dangų"
Šilko batika "Žvilgsnis į dangų"
Šilko batika "Žvilgsnis į dangų"
Šilko batika "Žvilgsnis į dangų"

Šilko batika "Žvilgsnis į dangų"


Šilko batiką sukūriau įkvėpta 8 psalmės iš Senojo Testamento. Jaunuolis nustebęs ir nusčiuvęs žiūri į dangaus begalybę tamsioje naktyje. Viršum jo aukštas, begalinis, spalvingas dangus su tolimiausiomis šviečiančiomis galaktikomis. Po kojomis- gilus vandenynas su įvairiausiais ir paslaptingais jo gyventojais. Dangaus begalybė ir vandens bei žemės gyvybės įvairovė kviečia susimąstyti apie žmogaus trapumą ir laikinumą šioje erdvėje bei Kūrėjo didybę. Mažytė valtelė su žmogumi naktyje, tai mūsų visų gyvenimo simbolis. "Kas yra žmogus, kad tu jį atsimeni, kas tas mirtingasis, kad jis tau rūpi?" klausia šioje psalmėje karalius Dovydas. Tai nuostabos pilnas klausimas, tai susižavėjimo pilnas žvilgsnis į Kūrėją.

Užsakius darbą su jumis susisieksime nurodytais kontaktais. Už kūrinius galite mokėti pavedimu į banko sąskaitą arba atsiimti juos sutartoje vietoje Klaipėdoje.

Atlikus mokėjimą kūrinys išsiunčiamas per 1 darbo dieną.

Jei kūrinys gaminamas individualiai, gausite informaciją apie planuojamą užsakymo įvykdymo laiką. Sukurtas darbas bus išsiųstas jums atlikus apmokėjimą.

Skaitykite daugiau apie prekių pristatymo būdus ir gavimo laiką.

Apmokėjimai iš užsienio

Siūlome naudotis TansferGO paslauga. Tai greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas pervesti pinigus iš užsienio sąskaitos į lietuvišką. Pinigai pasieks adresatą per 24h, o pavedimas kainuos vos 0.99 EUR.

Standartinis pristatymo būdas Lietuvoje

Išsirinkti kūriniai pasieks Jus per 2-3 dienas. Prekes Lietuvoje gausite per "Lietuvos paštą”. Už siuntimo paslaugą moka klientas. Kaina priklauso nuo svorio.

Skubus pristatymas

Esant poreikiui kūrinius galime siųsti per kurjerius arba per autobusų stoties siuntų skyrių. Siunčiant tokiu būdu prekė pasiekia Jus tą pačią dieną. Siuntimas derinamas individualiai su klientu.

Siuntimas į užsienį

Prekes siunčiame į užsienį. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies.

Tarifai ir pristatymo laikas

Visa detali informacija Lietuvos Pašto tinklapyje:
http://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/siuntiniai/siuntiniu-siuntimo-tarifai